Haber
İlhan Palut’tan yönetime Konyaspor taraftarından tepki
![](https://haber-eregli.com.tr/wp-content/uploads/2023/01/ilhan-paluttan-yonetime-konyaspor-taraftarindan-tepki-KR6Xa9VJ.webp)
konya SporTeknik Direktör İlhan Palut’un görev süresinin bitmesinin ardından taraftarlar sosyal medyadan yönetime tepki gösterdi.
Konyaspor yönetimi, yeşil-beyazlı takımın başına 09 Şubat 2021’de gelen teknik direktör İlhan Palut ile yollarını ayırdı. Bu haberin ardından taraftarlar sosyal medya üzerinden yönetime tepki gösterdi. Sosyal medyadan ‘#konyaspor’ başlığıyla taraftar yönetimi istifaya davet etti. Taraftarların yanı sıra yerel medyada çalışan spor yazarları da karara tepki gösterdi.
81 MAÇTA 36 GALİBİYET, 25 BERABERLİK Yeşil-beyazlı takımın liderliğinde çıktığı 81 maçta İlhan Palut 36 galibiyet, 25 beraberlik ve 20 mağlubiyet aldı. Geçen sezon ligi 3. sırada tamamlayan Konyaspor, UEFA Avrupa Konferans Ligi’ne katıldı.